KRAGUJEVČANI SE GOSTILI U KRUŠEVCU Radnički na krilima Čolovića savladao Napredak

22:45 | 20-10-2023

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su danas kao gosti Napredak rezultatom 3:1 u utakmici 12. kola Superlige Srbije.

FK Crvena zvezda

Gosti su meč prelomili u drugom poluvremenu. Prvo je Stefan Čolović postigao gol u 54. minutu, a pobedu je najavio Činedu Žofri u 67.

Nebojša Bastajić je golom u 75. minutu vratio nadu domaćoj ekipi, ali je drugim golom na meču, u sedmom minutu nadoknade, Čolović postavio konačan rezultat.

Radnički je pobedom skočio na 13. mesto sa devet bodova, dok je Napredak sad pretposlednji sa osam. Napredak u narednom kolu gostuje Javoru sledećeg vikenda, dok će Radnički u sredu u zaostalom meču dočekati Partizan.