POTPUNO LUDILO Bolonja vodila 3:0, Juventus za osam minuta stigao do remija

23:25 | 20-05-2024

Dušan Vlahović je bio starter u dresu Juventusa, a igru je napustio u 63. minutu, dok je Filip Kostić presedeo meč na klupi.

Fudbal

Fudbaleri Bolonje i Juventusa odigrali su nerešeno rezultatom 3:3 meč 37. kola Serije A.

Crveno-plavi su na dominantan način započeli ovaj meč. U drugom minutu Kalafiori je obradovao domaće navijače, a samo devet minuta kasnije Kastro je posle asistencije Urabnskog duplirao rezulat.

Nastavila je Bolonja u istom stilu, napadali su konstantno, a to se isplatilo u 53. minutu kada je Kalafiori ponovo zatresao mrežu "stare dame".

Minuti su prolazili, činilo se kako domaći tim dolazi do ubedljive pobede, ipak sve se preokrenulo u poslednjih 14 minuta meča.

Prvo je u 76. minutu pogodio Federiko Kijeza, zatim je rezultat dodatno smanjio Arkadiuš Milk u 83. minutu. Samo minut nakon toga Jildiz je doneo Juventusu izjednačenje i tako postavio konačan rezultat.