NE MOŽE MU NIKO NIŠTA Nova brutalna golčina Vlahovića, golman ništa nije mogao da uradi (VIDEO)

22:40 | 21-01-2024

Vlahović
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Dušan Vlahović je nezaustavljiv! Srbin je to još jednom pokazao na meču protiv Lećea, kada je doneo Juventusu vođstvo, i to novom majstorijom.

Igrao se 59. minut, kada je Vlahović iskoristio nepažnju odbrane u kaznenom prostoru rivala, i prvi došao do lopte, a potom je maestralnim udarcem poslao u same rašlje.

PA, DOKLE VIŠE? Cela Italija hvali Vlahovića, trener opet rešio da "ohladi" Srbina

Ovo je treći vezani gol Vlahovića na poslednja dva meča, pošto je prethodno bio dvostruki strelac u pobedi protiv Sasuola sa 3:0.

Kako je izgledao novi gol Srbina protiv Lećea, pogledajte ispod.

Samo devet minuta nakon što je postigao prvi gol, Dušan Vlahović je protiv Lećea dodao i drugi! Igrao se 68. minut meča kada se srpski napadač našao na pravom mestu ispred gol-linije.

Akcija je počela centaršutom Filipa Kostića, koji je fenomenalno uspeo da pronađe Vinstona Mekenija u kaznenom prostoru.

Ovaj je uspeo da uputi udarac ka golu, ali je na kraju ipak Dušan bio taj koji je smestio loptu u mrežu tako što je uklizao.