GOL O KOM ĆE SE PRIČATI Ovako nešto sigurno niste videli, Čikago golom sa pola terena došao do pobede u 90+9. minutu uz "pomoćnika" (VIDEO)

23:55 | 16-03-2024

Kelin Akosta želeo je da ubaci loptu u kazneni prostor i proba da pronađe nekog od saigrača na isteku poslednjeg minuta sudijske nadoknade, ali ni sam nije verovao kada je lopta otišla u gol.

Fudbal
Printscreen/Twitter

Fudbaleri Čikago Fajera pobedili su Montreal sa 4:3 u meču MLS lige, a duel je obeležio pogodak za trijumf domaćina u 90+9. minutu.

Vetar koji je prilično jako duvao u Čikagu uspeo je da loptu usmeri ka mreži, prevari golmana gostiju i tako pomogne domaćoj ekipi da upiše trijumf.