PRVENAC Srpski fudbaler slavio u zagrljaju lepe supruge, emocije proključale

07:00 | 23-12-2023

Šoutajm 0

Štoper reprezentativnog kalibra zabio prvi gol ove sezone u velikoj pobedi svog tima

Matija Nastasić
Profimedia

Majorka beži od začelja La Lige, a u toj misiji - opstanak je glavni cilj - poslužila je pobeda protiv Osasune 3:2. I to posle preokreta koji je najavio Matija Nastasić.

Gosti iz Pamplone su brzo poveli, u 7. minutu, ali je povremeni reprezentativac Srbije brzo vratio egal na „San Moću“ pred 14.192 gledaoca. Pet minuta kasnije je zatresao mrežu, a koliko mu je značio taj gol - prvi ove sezone - videlo se po slavlju 30-godišnjeg štopera.

Nastasić se najbolje snašao u gužvi i glavom izjednačio na 1:1, a potom otrčao do tribina, gde su mu bili supruga Jelena i deca. U zagrljaju s njima je proslavio pogodak.

Majorka je na kraju slavila s 3:2, a gol domaćina je standardno branio član „orlova“ Predrag Rajković. Ko zna, možda uskoro on i Nastasić budu i reprezentativni saigrači...