Uživo ŠPANIJA - SRBIJA "Orlovi" nemoći, domaćin nastavio da melje - 3:0

ŠPANIJA - SRBIJA 3:0 (1:0)

Stadion: Nuevo Arhangel

ŠPANIJA:

SRBIJA: Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, Zdjelar, Maksimović, Birmančević - Samardžić - Joveljić, Mitrović.

74. minut - GOOOOL! Gore nije moglo. Baena postiže prelep gol iz slobodnog udarca za 3:0!

73. minut - Strahinja Pavlović dobija direktan crveni karton nakon što je srušio protivnika kao poslednji igrač odbrane.

70. minut - Baena je pretio sa distance, ali brani Rajković.

65. minut - GOOOOL! Iskupio se sada Morata za promašen penal i pogodio za 2:0. Španija sada jako blizu pobede.

63. minut - Mogla je Srbija sada da kazni sve promašaje domaćih. Nedeljković je sjajno probio i centrirao, a Mitrović loše zahvatio loptu i poslao je pored gola.

54. minut - Morata šalje loptu daleko preko gola! Ništa od 2:0!

52. minut - Penal za Španiju! Igrao je rukom Birmančević i sudija pokazuje na belu tačku.

46. minut - Počinje drugo poluvreme!

POLUVREME!

45. minut - Još minut nadoknade u prvom delu igre.

28. minut - Sada Zubimendi u prilici. Probao je sa distance, ali udarac ide preko gola.

16. minut - Stativa! Velika šansa za domaće, ali brani Rajković udaraca Orizabala, a onda Merino pogađa okvir gola.

5. minut - GOOOOL! Vodi Španija! Laport najviši u skoku i glavom šalje loptu u mrežu.