"NEVEROVATNI DEJAN" Joveljić je bolji od Mesija, neverovatan početak sezone Srbina, novi pogodak u MLS (VIDEO)

08:49 | 17-03-2024

Napadač je još jednom zatresao mrežu protivnika.

dejan
EPA-EFE/ALLISON DINNER

U noći između subote i nedelje, Los Anđeles Galaksi je remizirao sa Sent Luis sitijem (3:3), a napadaču ekipe iz Kalifornije, Dejanu Joveljiću, bilo je potrebno nešto više od dva minuta da postigne gol.

SRBIN SPASAO SVOJ TIM PORAZA Joveljić prvo promašio penal, a onda u 82. minutu doneo bod Galaksiju (VIDEO)

Naime, reprezentativac Srbije je u kaznenom prostoru protivnika dobio upotrebljivu loptu, imao je vremena da se namesti i da je levom nogom smesti iza leđa golmana Romana Burkija.

Ovo je Joveljiću bio četvrti pogodak na četiri odigrane utakmice u MLS i nalazi se na deobi prvog mesta liste strelaca spomenutog takmičenja sa slavnim Luisom Suarezom, dok je iza njih Lionel Mesi sa tri gola.