ZVEZDO, ČUVAJ SE Undav udavio Bosnu i Hercegovinu u Zenici, uzbudljivo kod Mađara i Holanđana

23:03 | 11-10-2024

Sjajni mečevi u Ligi nacija.

Fudbalska reprezentacija Nemačke

Fudbaleri Nemačke pobedili su večeras Bosnu i Hercegovinu rezultatom 2:1, u meču trećeg kola A3 grupe Lige nacija.

Oba gola za Nemačku postigao je Deniz Undav u 30. i 36. minutu. Strelac jedinog pogotka za BiH bio je Edin Džeko u 71. minutu.

Zanimljvo je da će upravo Undav gostovati na Marakani sa Štutgartom u Ligi šampiona 27. novembra pa će morati Zvezda da se pričuva ubojitog napadača.

Nemačka se nalazi na prvom mestu u grupi sa sedam bodova, dok je BiH četvrta sa jednim bodom.

Fudbaleri Mađarske i Holandije odigrali su nerešeno 1:1 u veoma uzbudljivom i zanimljivom meču.

Mađarska je povela u 32. minutu golom Rolanda Salaija, izjednačenje za goste doneo je Denzel Damfris u 83. Holandija je od 79. minuta igrala sa 10 fudbalera, pošto je Virdžil van Daj dobio drugi žuti karton.

Mađarska je treća na tabeli sa dva boda, dok je Holandija druga sa pet.

Rezultati ostalih mečeva u Ligi nacija su Češka - Albanija 2:0, Island - Vels 2:2, Turska - Crna Gora 1:0, Ukrajina - Gruzija 1:0, Slovačka - Švedska 2:2.