LIVERPUL I JUNAJTED PUCALI IZ PRAZNIH PUŠAKA "Redsi" se ispromašivali, "đavoli" srećniji bodom

19:40 | 17-12-2023

Fudbaleri Liverpula i Mančester junajteda odigrali su nerešeno (0:0) u utakmici 17. kola Premijer lige.

FK Liverpul
EPA/ADAM VAUGHAN

Tim sa Enfilda je od početka utakmice igrao ofanzivno i napadao, a već sredinog prvog poluvremena, Liverpul je izveo sedam kornera, dok tim iz Mančestera nije izveo nijedan.

KLOP UPOZRAVA "Otpisivanje Sitija bi bila najveća šala u istorij fudbala"

Posle jednog takvog kornera, Virdžil van Dajk je bio najviši u skoku, a Onana je fenomenalno odbranio.

U 66. minutu, domaći tim je imao sjajnu šansu preko Arnolda, ali je lopta prošla koji centimetar pored stative.

U 85. minutu, Šo je igrao rukom, ali je sudija procenio da nema elemenata za najstrožu kaznu.

U 94. minutu, drugi žuti karton je dobio Dalo, pa je Junajted ostao sa igračem manje.

Do kraja je ostalo 0:0.

Posle ove utakmice, Liverpul ima 38 bodova i na drugom je mestu, dok Mančester ima 28 bodova i nalazi se na sedmom mestu.

U narednom kolu, Livepul dočekuje Arsenal, dok Mančester junajted gostuje Vest Hemu.