FURIOZNI U KRUŠEVCU TSC upisao ubedljivu pobedu protiv Napretka

21:50 | 27-10-2024

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole u bukvalnom smislu su se prošetali kroz Kruševac u 13. kolu Superlige Srbije protiv Napretka, pošto su sa tri gola došli do trijumfa, kojim su uspeli da se posle dužeg vremena domognu mesta u plej-of zoni - 0:3 (0:2)

FK TSC

Več u 20. minutu utakmice je sudija Nenad Minaković dosudio penal za goste, koji je uspešno realizovao Ifet Đakovac.

Šest minuta kasnije, prednost TSC-a duplirao je Maki Banjak, što je na kraju bio i rezultat sa kojim se otišlo na veliki odmor. Međutim, tu se gost nije zaustavio...

KATASTROFALNO IZDANJE TSC-A Ekipa iz Bačke Topole ubedljivo poražena od Legije na domaćem terenu

Već u prvom minutu drugog poluvremena se u strelce upisao i Mbungu na asistenciju Đakovca, da bi nakon toga usledio niz malera za Napredak.

Dva puta je fudbalerima iz Kruševca poništen gol zbog reakcija VAR-a i minimalnih ofsajda i to u 52. minutu, a zatim i u 59. minutu.

Na kraju, tri boda su otišla u Bačku Topolu, pa tako TSC sada ima 19 bodova na osmom mestu, a Napredak je na 12. mestu sa 13.