POBEDA HOUKSA NA GOSTUJUĆEM TERENU Bogdanović vodio Atlantu do trijumfa protiv Filadelfije (VIDEO)

08:00 | 10-02-2024

Košarka 0

Košarkaši Atlante pobedili su na gostujućem terenu ekipu Filadelfije rezulatom 127:121

Bogdan Bogdanović
AP Photo

"Jastrebovima" nije bilo lako lako protiv Seventisiksersa, ali uspeli su da izađu iz negativnog niza od dva poraza.

Domaći tim je bio bolji u poslednjoj četvrtini, ali to nije bilo dovoljno da naprave preokret.

Atalantu je predvodio Tre Jang koji je ostvario dabl dabl učinak sa 37 poena i 12 asistencija.Pored njega dobru partiju je pružio i Sadik Bej sa 19 poena.

Kapiten rerpezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović u dresu Atlante na terenu je proveo 34 minuta. Za to vreme je ubacio 13 poena, uz po tri skoka i asistencije.

U gubitničkom taboru najbolje se pokazao Keli Obri sa 27 poena, dok je Tobajas Haris ubacio 21 poen.

Filadelfija je  trenutno ima četiri poraza zaredom i nalazi se u jako loš formi. Podsetimo, njihov najbolji igrač i aktuelni MVP NBA lige, Džoel Embid je van terena zbog povrede.

Tim iz Pensilvanije je trenutno peti u istočnoj konferenciji, dok se Atlanta nalazi na desetom mestu.