EVROGOL STOJKOVIĆA DONEO CRNO-BELIMA TRIJUMF Partizan dva puta vodio na "krovu", "Zmajevi" se vraćali, ali u nadoknadi vremena crno-beli odnose sva tri boda

18:51 | 03-04-2024

Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac rezultatom 3:2 u 28. kolu Superlige Srbije

FK Partizan
FK Partizan

Crno-beli su stigli do 67. boda. Voždovac je ostao na 30 bodova.

Partizan je dva puta vodio, Voždovac dva puta stizao do izjednačenja, a trijumf gostima je nestvarnim golom doneo Aranđel Stojković u drugom minutu zaustavnog vremena.

Golove za Partizan su postigli Baždar u 39. minutu i desni bekovi Filipović u 74. minutu i Stojković.

Za domaćina golove su postigli Nešković u 57. minutu iz penala i Flemings u 81. minutu.

Voždovac - Partizan (2:3)

Sudija: Novak Simović

VOŽDOVAC: Katić, Đurđević, Lukić, Savić, Đuričić, Matić, Mitrović, Flemings, Nešković, Kolarević, Teodorović

PARTIZAN: Jovanović, Filipović, Kovačević, Marković, Antić, Kastiljo, Ovusu, Goh, Severina, Kalulu, Baždar

Drugo poluvreme:

90+2. minut - Gooool! Stojković za novo vođstvo Partizana - 2:3 - Treći put na utakmici Partizan vodi! Voždovac je bio u naletu, usledila je kontra crno-belih. Zahid je dodao do Jankovića, lopta se odbila do Aranđela Stojkovića koji je sa 25 metara postigao fantastičan pogodak.

81. minut - Goool! Voždovac drugi put izjednačio - 2:2!

Akcija domaćina, Flemings je primio sjajnu loptu u sredini, a onda sa ivice šesnaesterca pogodio mrežu. Utisak je da je golman Jovanović loše intervenisao.

74. minut - Goool! Filipović doneo novu prednost Partizanu - 1:2!

Zahid je centrirao, Filipović sa peterca glavom lobovao golmana Katića koji je skočio u prazno.

63. minut - Crno-beli su dobili prekršaj na Nikoliću. Na nekih 25 metara po sredini gola. Antić je šutirao, ali je Katić paradom odbranio gol

58. minut - Goool! Voždovac iz penala izjednačio - 1:1, Nešković, koji je i fauliran je izveo penal, lopta je zakačila golmana Jovanovića i od stative se odbila u gol.

Prvo poluvreme:

45. minut - Fudbaler Voždovca je zapisan u beležnicu sudije Simovića zbog starta s leđa na Gohu

43. minut - Sjajna akcija Partizana po levoj strani, Kalulu je dodao do Antića, potom je lopta stigla do Kalulua, koji je zakačio loptu, ona je prevarila golmana Voždovca Katića, ali i završila do stative.

37. minut - GOOOL! Partizan je bio u naletu, čak četiri puta su crno-beli šutirali ka golu rivala u istom napadu, na kraju se lopta odbila do Baždara koji je iskosa sa leve strane "kiflom" pogodio suprotan ugao. Pravo niotkuda, pošto smo gledali uspavanku do sada.

32. minut - Slobodan udarac za domaći tim na oko 30 metara od gola Partizana. Nešković je uputio upotrebljiv centaršut na peterac, ali niko od domaćih igrača nije zahvatio loptu.

18. minut - Lepa akcija domaće ekipe, usledio je centaršut sa leve strane ka drugoj stativi, ali je Antić u poslednjem trenutku intervenisao ispred Flemingsa

15. minut - Ovusu je šutirao sa 20-tak metara, njegov šut je izblokiran. Goh je izveo korner, a domaćin se još jednom odbranio

11. minut - Nešković je izašao jedan na jedan sa golmanom Partizana Jovanovićem. Nije bio precizan, ali se ispostavilo i da je bio u ofsajdu

6. minut - Domaćin je prošao po levoj strani i izborio korner. Posle kornera lopta se odbila do ivice šesnaesterca, na nju je naleteo Đurđević i šutirao iznad gola

1. minut - Utakmica je počela!

16.10 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču Voždovac - Partizan u meču 28. kola Superlige Srbije. Uz sport.alo. pratite najnovija dešavanja sa "krova".