Tokom utakmice Belgije i Irana imao je jake komentare...
-Da li je ovo takmičenje u kojem golmani dobijaju pratioce? U prvom poluvremenu sa hteo da zaspim, u drugom sam zaspao - rekao je Ibrahimović.
Na konstataciju voditeljke da bi on, koji ima mnogo pratioca, mogao da ih podeli sa ostalima, Zlatan je u svom stilu uzvratio i sve nasmejao. :
- Ja nemam pratioce, ja imam "vernike" .
Zlatan je glavna faca na Svetskom prvenstvu i šta god da uradi napravi veliku pažnju...
Komentari (0)