KAKO JE PARTIZAN OVO USPEO? Neviđeno luda završnica derbija i šokantan preokret Zvezde (VIDEO)

20:13 | 20-04-2024

Pravi spektakl na Marakani i završnica derbija kakva nije viđena

FK Partizan
Alo/ Marko Metlaš

Kada je Crvena zvezda izjednačila na 2:2 u 89. minutu utisak je bio da će fudbaleri Partizana da jurnu napred i pokušati da stignu do pobede, a umesto toga se desilo potpuno obrnuto.

Zvezda je stigla do pogotka, povela sa 3:2 u neviđenoj završnici nekog derbija koja je donela apsolutnu ekstazu na Marakani.

U akciji u kojoj je Osman Bukari dobio pas u prostor po desnoj strani, neoprezno je startovao Nikola Antić i skrivio - penal!

Bunili su se igrači Partizana po dva osnova. Prvi je bio da prekršaja nije bilo, a drugi da je napravljen van kaznenog prostora.

Nijedan prigovor nije uvažio sudija Pavle Ilić koji je ostao pri odluci da se radilo o jedanaestercu.

Odgovornost je preuzeo Aleksandar Katai i u 90+9. minutu doneo potpuni preokret Crvenoj zvezdi.